Stadionhallen

Stadionhallen

Neptunveien 8-12 OSLO 0493 - Telefon: 9191 1913

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Mon 27 Sep
kl 08:30 - 10:30
Elisabeth Schicho - 2 timer
Styrketrening U23 gruppa langrenn
Mon 27 Sep
kl 19:00 - 21:00
Håndball
Mon 27 Sep
kl 21:00 - 22:00
Fotball
Tue 28 Sep
kl 16:00 - 17:00
Basket
Tue 28 Sep
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
Tue 28 Sep
kl 19:00 - 20:00
Håndball
Tue 28 Sep
kl 20:00 - 22:00
Basket
Wed 29 Sep
kl 15:00 - 19:00
Alpin
Wed 29 Sep
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
Wed 29 Sep
kl 20:00 - 22:00
Håndball
Thu 30 Sep
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
Thu 30 Sep
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
Thu 30 Sep
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Fri 1 Oct
kl 17:30 - 19:30
Håndball
Sat 2 Oct
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa
Mon 4 Oct
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn
Mon 4 Oct
kl 08:30 - 10:30
Elisabeth Schicho - 2 timer
Styrketrening U23 gruppa langrenn
Mon 4 Oct
kl 19:00 - 21:00
Håndball
Mon 4 Oct
kl 21:00 - 22:00
Fotball
Tue 5 Oct
kl 16:00 - 17:00
Basket
Tue 5 Oct
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
Tue 5 Oct
kl 19:00 - 20:00
Håndball
Tue 5 Oct
kl 20:00 - 22:00
Basket
Wed 6 Oct
kl 15:00 - 19:00
Alpin
Wed 6 Oct
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
Wed 6 Oct
kl 20:00 - 22:00
Håndball
Thu 7 Oct
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
Thu 7 Oct
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
Thu 7 Oct
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Fri 8 Oct
kl 17:30 - 19:30
Håndball
Sat 9 Oct
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa
Mon 11 Oct
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn
Mon 11 Oct
kl 08:30 - 10:30
Elisabeth Schicho - 2 timer
Styrketrening U23 gruppa langrenn
Mon 11 Oct
kl 16:00 - 19:00
Idrettsskolen
Idrettsskole for førsteklassinger kun påmeldte.
Mon 11 Oct
kl 19:00 - 21:00
Håndball
Mon 11 Oct
kl 21:00 - 22:00
Fotball
Tue 12 Oct
kl 16:00 - 17:00
Basket
Tue 12 Oct
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
Tue 12 Oct
kl 19:00 - 20:00
Håndball
Tue 12 Oct
kl 20:00 - 22:00
Basket
Wed 13 Oct
kl 15:00 - 19:00
Alpin
Wed 13 Oct
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
Wed 13 Oct
kl 20:00 - 22:00
Håndball
Thu 14 Oct
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
Thu 14 Oct
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
Thu 14 Oct
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Fri 15 Oct
kl 17:30 - 19:30
Håndball
Sat 16 Oct
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa
Mon 18 Oct
kl 08:30 - 10:30
Elisabeth Schicho - 2 timer
Styrketrening U23 gruppa langrenn
Mon 18 Oct
kl 16:00 - 19:00
Idrettsskolen
Idrettsskole for førsteklassinger kun påmeldte.
Mon 18 Oct
kl 19:00 - 21:00
Håndball
Mon 18 Oct
kl 21:00 - 22:00
Fotball
Tue 19 Oct
kl 16:00 - 17:00
Basket
Tue 19 Oct
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
Tue 19 Oct
kl 19:00 - 20:00
Håndball
Tue 19 Oct
kl 20:00 - 22:00
Basket
Wed 20 Oct
kl 15:00 - 19:00
Alpin
Wed 20 Oct
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
Wed 20 Oct
kl 20:00 - 22:00
Håndball
Thu 21 Oct
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
Thu 21 Oct
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
Thu 21 Oct
kl 19:00 - 22:00
Sportsmessa 2021
Mon 25 Oct
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn
Mon 25 Oct
kl 08:30 - 10:30
Elisabeth Schicho - 2 timer
Styrketrening U23 gruppa langrenn
Mon 25 Oct
kl 16:00 - 19:00
Idrettsskolen
Idrettsskole for førsteklassinger kun påmeldte.
Mon 25 Oct
kl 19:00 - 21:00
Håndball
Mon 25 Oct
kl 21:00 - 22:00
Fotball
Tue 26 Oct
kl 16:00 - 17:00
Basket
Tue 26 Oct
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
Tue 26 Oct
kl 19:00 - 20:00
Håndball
Tue 26 Oct
kl 20:00 - 22:00
Basket
Wed 27 Oct
kl 15:00 - 19:00
Alpin
Wed 27 Oct
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
Wed 27 Oct
kl 20:00 - 22:00
Håndball
Thu 28 Oct
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
Thu 28 Oct
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
Thu 28 Oct
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Fri 29 Oct
kl 17:30 - 19:30
Håndball
Sat 30 Oct
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa
Mon 1 Nov
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn
Mon 1 Nov
kl 08:30 - 10:30
Elisabeth Schicho - 2 timer
Styrketrening U23 gruppa langrenn
Mon 1 Nov
kl 16:00 - 19:00
Idrettsskolen
Idrettsskole for førsteklassinger kun påmeldte.
Mon 1 Nov
kl 19:00 - 21:00
Håndball
Mon 1 Nov
kl 21:00 - 22:00
Fotball
Tue 2 Nov
kl 16:00 - 17:00
Basket
Tue 2 Nov
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
Tue 2 Nov
kl 19:00 - 20:00
Håndball
Tue 2 Nov
kl 20:00 - 22:00
Basket
Wed 3 Nov
kl 15:00 - 19:00
Alpin
Wed 3 Nov
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
Wed 3 Nov
kl 20:00 - 22:00
Håndball
Thu 4 Nov
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
Thu 4 Nov
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
Thu 4 Nov
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Fri 5 Nov
kl 17:30 - 19:30
Håndball
Sat 6 Nov
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa
Mon 8 Nov
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn
Mon 8 Nov
kl 08:30 - 10:30
Elisabeth Schicho - 2 timer
Styrketrening U23 gruppa langrenn
Mon 8 Nov
kl 16:00 - 19:00
Idrettsskolen
Idrettsskole for førsteklassinger kun påmeldte.
Mon 8 Nov
kl 19:00 - 21:00
Håndball
Mon 8 Nov
kl 21:00 - 22:00
Fotball
Tue 9 Nov
kl 16:00 - 17:00
Basket
Tue 9 Nov
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
Tue 9 Nov
kl 19:00 - 20:00
Håndball
Tue 9 Nov
kl 20:00 - 22:00
Basket
Wed 10 Nov
kl 15:00 - 19:00
Alpin
Wed 10 Nov
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
Wed 10 Nov
kl 20:00 - 22:00
Håndball
Thu 11 Nov
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
Thu 11 Nov
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
Thu 11 Nov
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Fri 12 Nov
kl 17:30 - 19:30
Håndball
Sat 13 Nov
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa
Mon 15 Nov
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn
Mon 15 Nov
kl 08:15 - 10:45
Elisabeth Schicho - 2 timer og 30 min.
Styrketrening U23 gruppa langrenn
Mon 15 Nov
kl 16:00 - 19:00
Idrettsskolen
Idrettsskole for førsteklassinger kun påmeldte.
Mon 15 Nov
kl 19:00 - 21:00
Håndball
Mon 15 Nov
kl 21:00 - 22:00
Fotball
Tue 16 Nov
kl 16:00 - 17:00
Basket
Tue 16 Nov
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
Tue 16 Nov
kl 19:00 - 20:00
Håndball
Tue 16 Nov
kl 20:00 - 22:00
Basket
Wed 17 Nov
kl 15:00 - 19:00
Alpin
Wed 17 Nov
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
Wed 17 Nov
kl 20:00 - 22:00
Håndball
Thu 18 Nov
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
Thu 18 Nov
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
Thu 18 Nov
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Fri 19 Nov
kl 17:30 - 19:30
Håndball
Sat 20 Nov
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa
Mon 22 Nov
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn
Mon 22 Nov
kl 08:15 - 10:45
Elisabeth Schicho - 2 timer og 30 min.
Styrketrening U23 gruppa langrenn
Mon 22 Nov
kl 16:00 - 19:00
Idrettsskolen
Idrettsskole for førsteklassinger kun påmeldte.
Mon 22 Nov
kl 19:00 - 21:00
Håndball
Mon 22 Nov
kl 21:00 - 22:00
Fotball
Tue 23 Nov
kl 16:00 - 17:00
Basket
Tue 23 Nov
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
Tue 23 Nov
kl 19:00 - 20:00
Håndball
Tue 23 Nov
kl 20:00 - 22:00
Basket
Wed 24 Nov
kl 15:00 - 19:00
Alpin
Wed 24 Nov
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
Wed 24 Nov
kl 20:00 - 22:00
Håndball
Thu 25 Nov
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
Thu 25 Nov
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
Thu 25 Nov
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Fri 26 Nov
kl 17:30 - 19:30
Håndball
Sat 27 Nov
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa
Mon 29 Nov
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn
Mon 29 Nov
kl 11:00 - 14:00
Kjelsås 60 pluss - 3 timer
Hele gruppen har avslutning i hallen.
Mon 29 Nov
kl 16:00 - 19:00
Idrettsskolen
Idrettsskole for førsteklassinger kun påmeldte.
Mon 29 Nov
kl 19:00 - 21:00
Håndball
Mon 29 Nov
kl 21:00 - 22:00
Fotball
Tue 30 Nov
kl 16:00 - 17:00
Basket
Tue 30 Nov
kl 19:00 - 20:00
Håndball
Tue 30 Nov
kl 20:00 - 22:00
Basket
Wed 1 Dec
kl 15:00 - 19:00
Alpin
Wed 1 Dec
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
Wed 1 Dec
kl 20:00 - 22:00
Håndball
Thu 2 Dec
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
Thu 2 Dec
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Fri 3 Dec
kl 17:30 - 19:30
Håndball
Sat 4 Dec
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa
Mon 6 Dec
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn
Mon 6 Dec
kl 16:00 - 19:00
Idrettsskolen
Idrettsskole for førsteklassinger kun påmeldte.
Mon 6 Dec
kl 19:00 - 21:00
Håndball
Mon 6 Dec
kl 21:00 - 22:00
Fotball
Tue 7 Dec
kl 16:00 - 17:00
Basket
Tue 7 Dec
kl 19:00 - 20:00
Håndball
Tue 7 Dec
kl 20:00 - 22:00
Basket
Wed 8 Dec
kl 15:00 - 19:00
Alpin
Wed 8 Dec
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
Wed 8 Dec
kl 20:00 - 22:00
Håndball
Thu 9 Dec
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
Thu 9 Dec
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Fri 10 Dec
kl 17:30 - 19:30
Håndball
Sat 11 Dec
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa
Mon 13 Dec
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn
Mon 13 Dec
kl 16:00 - 19:00
Idrettsskolen
Idrettsskole for førsteklassinger kun påmeldte.
Mon 13 Dec
kl 19:00 - 21:00
Håndball
Mon 13 Dec
kl 21:00 - 22:00
Fotball
Tue 14 Dec
kl 16:00 - 17:00
Basket
Tue 14 Dec
kl 19:00 - 20:00
Håndball
Tue 14 Dec
kl 20:00 - 22:00
Basket
Wed 15 Dec
kl 15:00 - 19:00
Alpin
Wed 15 Dec
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
Wed 15 Dec
kl 20:00 - 22:00
Håndball
Thu 16 Dec
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
Thu 16 Dec
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Fri 17 Dec
kl 17:30 - 19:30
Håndball
Sat 18 Dec
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa
Mon 20 Dec
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn
Mon 20 Dec
kl 19:00 - 21:00
Håndball
Mon 20 Dec
kl 21:00 - 22:00
Fotball
Tue 21 Dec
kl 16:00 - 17:00
Basket
Tue 21 Dec
kl 19:00 - 20:00
Håndball
Tue 21 Dec
kl 20:00 - 22:00
Basket
Wed 22 Dec
kl 15:00 - 19:00
Alpin
Wed 22 Dec
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
Wed 22 Dec
kl 20:00 - 22:00
Håndball
Thu 23 Dec
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Mon 27 Sep
kl 21:00 - 22:00
Fotball
  Les mer  
Mon 27 Sep
kl 19:00 - 21:00
Håndball
  Les mer  
Mon 27 Sep
kl 08:30 - 10:30
Elisabeth Schicho - 2 timer
Styrketrening U23 gruppa langrenn   Les mer  
Mon 27 Sep
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn   Les mer  
Sat 25 Sep
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa   Les mer  
Fri 24 Sep
kl 17:30 - 19:30
Håndball
  Les mer  
Thu 23 Sep
kl 19:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Thu 23 Sep
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
  Les mer  
Thu 23 Sep
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
  Les mer  
Wed 22 Sep
kl 20:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Wed 22 Sep
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
  Les mer  
Wed 22 Sep
kl 15:00 - 19:00
Alpin
  Les mer  
Tue 21 Sep
kl 20:00 - 22:00
Basket
  Les mer  
Tue 21 Sep
kl 19:00 - 20:00
Håndball
  Les mer  
Tue 21 Sep
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
  Les mer  
Tue 21 Sep
kl 16:00 - 17:00
Basket
  Les mer  
Mon 20 Sep
kl 21:00 - 22:00
Fotball
  Les mer  
Mon 20 Sep
kl 19:00 - 21:00
Håndball
  Les mer  
Mon 20 Sep
kl 09:00 - 11:00
U 23 gruppa langrenn Kjelsås - 2 timer
Hei! Jeg vil gjerne boke time på grefsenstadion…   Les mer  
Mon 20 Sep
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn   Les mer  
Sat 18 Sep
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa   Les mer  
Fri 17 Sep
kl 17:30 - 19:30
Håndball
  Les mer  
Thu 16 Sep
kl 19:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Thu 16 Sep
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
  Les mer  
Thu 16 Sep
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
  Les mer  
Wed 15 Sep
kl 20:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Wed 15 Sep
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
  Les mer  
Wed 15 Sep
kl 15:00 - 19:00
Alpin
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 20:00 - 22:00
Basket
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 19:00 - 20:00
Håndball
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 16:00 - 17:00
Basket
  Les mer  
Mon 13 Sep
kl 21:00 - 22:00
Fotball
  Les mer  
Mon 13 Sep
kl 19:00 - 21:00
Håndball
  Les mer  
Mon 13 Sep
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
  Les mer  
Mon 13 Sep
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn   Les mer  
Sat 11 Sep
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa   Les mer  
Fri 10 Sep
kl 17:30 - 19:30
Håndball
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 19:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
  Les mer  
Wed 8 Sep
kl 20:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Wed 8 Sep
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
  Les mer  
Wed 8 Sep
kl 15:00 - 19:00
Alpin
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 20:00 - 22:00
Basket
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 19:00 - 20:00
Håndball
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 16:00 - 17:00
Basket
  Les mer  
Mon 6 Sep
kl 21:00 - 22:00
Fotball
  Les mer  
Mon 6 Sep
kl 19:00 - 21:00
Håndball
  Les mer  
Mon 6 Sep
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn   Les mer  
Sat 4 Sep
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa   Les mer  
Fri 3 Sep
kl 17:30 - 19:30
Håndball
  Les mer  
Thu 2 Sep
kl 19:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Thu 2 Sep
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
  Les mer  
Wed 1 Sep
kl 20:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Wed 1 Sep
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
  Les mer  
Wed 1 Sep
kl 15:00 - 19:00
Alpin
  Les mer  
Tue 31 Aug
kl 20:00 - 22:00
Basket
  Les mer  
Tue 31 Aug
kl 19:00 - 20:00
Håndball
  Les mer  
Tue 31 Aug
kl 16:00 - 17:00
Basket
  Les mer  
Mon 30 Aug
kl 21:00 - 22:00
Fotball
  Les mer  
Mon 30 Aug
kl 19:00 - 21:00
Håndball
  Les mer  
Mon 30 Aug
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn   Les mer  
Mon 30 Aug
kl 00:00 - 00:00
IPU
  Les mer  
Sat 28 Aug
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa   Les mer  
Fri 27 Aug
kl 17:30 - 19:30
Håndball
  Les mer  
Thu 26 Aug
kl 19:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Thu 26 Aug
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
  Les mer  
Wed 25 Aug
kl 20:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Wed 25 Aug
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
  Les mer  
Wed 25 Aug
kl 15:00 - 19:00
Alpin
  Les mer  
Tue 24 Aug
kl 20:00 - 22:00
Basket
  Les mer  
Tue 24 Aug
kl 19:00 - 20:00
Håndball
  Les mer  
Tue 24 Aug
kl 16:00 - 17:00
Basket
  Les mer  
Mon 23 Aug
kl 21:00 - 22:00
Fotball
  Les mer  
Mon 23 Aug
kl 19:00 - 21:00
Håndball
  Les mer  
Mon 23 Aug
kl 00:00 - 00:00
IPU
  Les mer  
Mon 23 Aug
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn   Les mer  
Sat 21 Aug
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa   Les mer  
Fri 20 Aug
kl 17:30 - 19:30
Håndball
  Les mer  
Thu 19 Aug
kl 19:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Thu 19 Aug
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
  Les mer  
Wed 18 Aug
kl 20:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Wed 18 Aug
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
  Les mer  
Wed 18 Aug
kl 15:00 - 19:00
Alpin
  Les mer  
Tue 17 Aug
kl 20:00 - 22:00
Basket
  Les mer  
Tue 17 Aug
kl 19:00 - 20:00
Håndball
  Les mer  
Tue 17 Aug
kl 16:00 - 17:00
Basket
  Les mer  
Mon 16 Aug
kl 21:00 - 22:00
Fotball
  Les mer  
Mon 16 Aug
kl 19:00 - 21:00
Håndball
  Les mer  
Mon 16 Aug
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn   Les mer  
Mon 16 Aug
kl 00:00 - 00:00
IPU
  Les mer  
Fri 13 Aug
kl 17:30 - 19:30
Håndball
  Les mer  
Fri 13 Aug
kl 08:30 - 15:30
Håndballskole
  Les mer  
Thu 12 Aug
kl 19:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Thu 12 Aug
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
  Les mer  
Thu 12 Aug
kl 08:30 - 15:30
Håndballskole
  Les mer  
Wed 11 Aug
kl 20:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Wed 11 Aug
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
  Les mer  
Wed 11 Aug
kl 15:00 - 19:00
Alpin
  Les mer  
Wed 11 Aug
kl 08:30 - 15:30
Håndballskole
  Les mer  
Tue 10 Aug
kl 20:00 - 22:00
Basket
  Les mer  
Tue 10 Aug
kl 19:00 - 20:00
Håndball
  Les mer  
Tue 10 Aug
kl 16:00 - 17:00
Basket
  Les mer  
Tue 10 Aug
kl 08:30 - 15:30
Håndballskole
  Les mer  
Mon 9 Aug
kl 21:00 - 22:00
Fotball
  Les mer  
Mon 9 Aug
kl 19:00 - 21:00
Håndball
  Les mer  
Mon 9 Aug
kl 08:30 - 15:30
Håndballskole
  Les mer  
Mon 9 Aug
kl 00:00 - 00:00
IPU
  Les mer  
Fri 6 Aug
kl 17:30 - 19:30
Håndball
  Les mer  
Fri 6 Aug
kl 09:00 - 15:30
Sommeridrettsskole
  Les mer  
Thu 5 Aug
kl 19:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Thu 5 Aug
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
  Les mer  
Thu 5 Aug
kl 09:00 - 15:30
Sommeridrettsskole
  Les mer  
Wed 4 Aug
kl 20:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Wed 4 Aug
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
  Les mer  
Wed 4 Aug
kl 15:00 - 19:00
Alpin
  Les mer  
Wed 4 Aug
kl 09:00 - 15:30
Sommeridrettsskole
  Les mer  
Tue 3 Aug
kl 20:00 - 22:00
Basket
  Les mer  
Tue 3 Aug
kl 19:00 - 20:00
Håndball
  Les mer  
Tue 3 Aug
kl 16:00 - 17:00
Basket
  Les mer  
Tue 3 Aug
kl 09:00 - 15:30
Sommeridrettsskole
  Les mer  
Mon 2 Aug
kl 21:00 - 22:00
Fotball
  Les mer  
Mon 2 Aug
kl 19:00 - 21:00
Håndball
  Les mer  
Mon 2 Aug
kl 09:00 - 15:30
Sommeridrettsskole
  Les mer  
Mon 2 Aug
kl 00:00 - 00:00
IPU
  Les mer  
Mon 26 Jul
kl 00:00 - 00:00
IPU
  Les mer  
Mon 19 Jul
kl 00:00 - 00:00
IPU
  Les mer  
Mon 12 Jul
kl 00:00 - 00:00
IPU
  Les mer  
Mon 5 Jul
kl 00:00 - 00:00
IPU
  Les mer  
Mon 28 Jun
kl 00:00 - 00:00
IPU
  Les mer  
Mon 21 Jun
kl 00:00 - 00:00
IPU
  Les mer  
Mon 14 Jun
kl 00:00 - 00:00
IPU
  Les mer  
Mon 7 Jun
kl 00:00 - 00:00
IPU
  Les mer  
Mon 31 May
kl 00:00 - 00:00
IPU
  Les mer  
Mon 24 May
kl 00:00 - 00:00
IPU
  Les mer  
Mon 17 May
kl 00:00 - 00:00
IPU
  Les mer  
Mon 10 May
kl 00:00 - 00:00
IPU
  Les mer  
Mon 3 May
kl 00:00 - 00:00
IPU
  Les mer  
Mon 26 Apr
kl 00:00 - 00:00
IPU
  Les mer  
Mon 19 Apr
kl 00:00 - 00:00
IPU
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline