Kontakt oss

Kjelsås Idrettslag klubbkontor

Kontortider: Mandag – Fredag, kl. 09.00 – 15.00 - Juli stengt.

Telefon: 91 91 19 13

E-post: kontoret@kjelsaas.no

Besøksadresse: Neptunveien 8 - 12, 0493 Oslo

Postadresse: Postboks 13 Kjelsås, 0411 Oslo 

Org. nr: 975 663 450


Ansatte

Daglig leder
Truls Nygaard - 90 10 43 43 - truls@kjelsaas.no

Klubbsekretær
Bodil H. Haagensen - 9191 1913 - kontoret@kjelsaas.no

Regnskapsansvarlig
Karl-Fredrik Stokkan - 970 40 604 - regnskap@kjelsaas.no


Allidrett

Sportslig leder
Hege Kommandantvold - 926 20 885 - allidrett@kjelsaas.no


Alpin

Sportslig leder
Kasper Sjøstrand - kasper@kjelsaas.no- 93034366


Fotball

Daglig leder
Dag Halvorsen - dag@kjelsaas.no - 930 50 444

Sportslig ansvarlig Barn
Peter Sørensen - peter@kjelsaas.no - 95 86 20 87

Ungdomsansvarlig
Arild Nøst Odland - arildno@kjelsaas.no - 98014236

Trener A-lag og sportslig ansvarlig senior & ungdom
Eivind Kampen - eivind@kjelsaas.no - 45 66 39 50


Håndball

Sportslig leder (i permisjon)
Anders H. Pettersen - anders@kjelsaas.no - 928 84 842

Vikar for Anders
Elisabeth Rustad Edvardsen - elisabeth@kjelsaas.no - 408 58 728

Klubbutvikler
Geir Kjøvfjell - geir.klovfjell@gmail.com


Langrenn

Daglig leder
Eva Aasebø - eva@kjelsaas.no - 97057399

Kontaktskjema

Faktura til Kjelsås IL

Leverandørfakturaer stiles til Kjelsås IL, merkes med gruppe og referanse/kontaktperson.

Vi foretrekker EHF-faktura eller epost til faktura@kjelsaas.no.
Alternativt i posten til Kjelsås IL, PB. 13 Kjelsås, 0411 Oslo

Faktura som sendes til grupper, i annet navn/adresse og/eller uten referanse kan bli sendt i retur.

Levert av IdrettenOnline